Szuka ich tarnowska policja. Ukradli kawę... i bukiet róż

2023-03-06 13:00

Tarnowscy policjanci zbierają informacje o osobach, które są na opublikowanych zdjęciach. Ma to związek z dochodzeniem w sprawie kradzieży sklepowej na terenie jednego z supermarketów na terenie miasta. Łupem złodziei padło kilkadziesiąt opakowań kawy i kwiaty, a konkretnie bukiet róż. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku.

Rozpoznajesz ich? Daj znać tarnowskiej policji

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie szukają sprawców kradzieży sklepowej, do której doszło 13 grudnia 2022 roku, około godziny 14.30. Z półek supermarketu przy ulicy Tuchowskiej zniknęło 20 opakowań kawy Lavazza i Lavazza Crema oraz bukiet róż. Z ustaleń policji wynika, że wartość skradzionego towaru, na szkodę firmy Jeronimo Martins Polska S.A. przekroczyła kwotę tysiąca złotych.

Osoby które widziały sprawców kradzieży lub mają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policją. Policja, za zgodą prokuratury opublikowała wizerunek poszukiwanych w tej sprawie.

- Jeśli rozpoznajecie Państwo kobietę i mężczyznę ze zdjęć lub posiadacie jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy są o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Centrum pod numerami telefonu 47 831 21 22, 47 831 21 38 (w godzinach 7.30-15.30) bądź całodobowym telefonem 47 831 21 22 lub 112 - czytamy w komunikacie na stronie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Informacje w tej sprawie można przekazać także drogą elektroniczną. Dostępny jest adres mailowy: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Wiosna w ogrodzie - co o niej wiesz? Ciekawe, czy uda się zdobyć komplet punktów...

Pytanie 1 z 11
Kiedy rozpoczyna się wiosna kalendarzowa?
Wiosna w ogrodzie
Pijany kierowca rozbił busa o radiowozów policyjny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE