las

i

Autor: Pixabay

Szczęśliwy finał poszukiwań 44-latka. Wyszedł z domu i groziło mu niebezpieczeństwo

2023-03-01 8:59

W poniedziałek, 27 lutego 2023 roku, późnym popołudniem, rodzina 44-latka z powiatu tarnowskiego zauważyła, że nie ma go w domu. Mężczyzna zmagał się z problemami emocjonalnymi i mógł potrzebować natychmiastowej pomocy. Zawiadomieni przez jego bliskich policjanci wraz z przewodnikiem z psem służbowym oraz strażakami ochotnikami rozpoczęli poszukiwania.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mieszkańca powiatu tarnowskiego

W poniedziałek, 27 lutego 2023 roku, tarnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 44-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego. Mężczyzna, jak wynikało z relacji jego rodziny, zmagał się z problemami emocjonalnymi i istniało zagrożenie, że coś może mu się stać. Dyżurny, który odebrał informację, podjął decyzję o niezwłocznym rozpoczęciu poszukiwań. Do akcji ratunkowej zostało skierowanych kilkudziesięciu mundurowych, przewodnik z psem, a także druhowie ochotniczych straży pożarnych z regionu Karwodrzy i Zabłędzy. Służbom pomagali również znajomi i najbliższa rodzina mężczyzny.

Na początku natknięto się na skraju miejscowego lasu na samochód 44-latka. Pojazd był zamknięty od środka, co spowodowało jeszcze większą determinację osób biorących udział w poszukiwaniach. Policjantom udało się odnaleźć zaginionego mieszkańca powiatu tarnowskiego po godzinie 21:00. Na szczęście, oprócz wychłodzenia, nie stało mu się nic poważnego. Mundurowi przekazali go rodzinie i wrócili do swoich codziennych obowiązków.

Komenda Miejska Policji w Tarnowie przypomina, że każda tego typu informacja powinna być jak najszybciej przekazywana służbom ratunkowym, szczególnie w okresie, kiedy wieczorami i w nocy temperatury spadają poniżej zera.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Góry Świętokrzyskie - miejsca, ludzie i legendy. Czy znasz je dobrze?

Pytanie 1 z 10
Czy węgierski królewicz, Święty Emeryk, przebywający przed wiekami w Górach Świętokrzyskich, poznał osobiście polskiego króla Bolesława Krzywoustego?
Prokuratura bada czy krowa zabiła rolnika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE