Scena

i

Autor: jorgejimenez/Pixabay/cc0 To już druga edycja Festiwalu

Kultura

Starówka Hip Hop Festiwal – impreza w Amfiteatrze Letnim

2023-06-09 19:17

Młode wilki i dojrzałe gwiazdy. Przed nami druga edycja Starówka Hip Hop Festiwal w Tarnowie. Na scenie DJ Dobra Morda, Jay Hebda & Jamróg, Feno i Louis Villain.

Rada Osiedla Starówka w Tarnowie, wspólnie z Urzędem Miasta oraz Tarnowskim Centrum Kultury, po raz kolejny zapraszają na Starówka Hip Hop Festiwal. Wydarzenie już w sobotę, 10 czerwca w tarnowskim Amfiteatrze Letnim przy ulicy Kopernika.

POSŁUCHAJ: mówi Filip Socha z Rady Osiedla Starówka w Tarnowie

- W poprzednim roku, chociaż był to debiut tej imprezy, udało się nam zgromadzić w Amfiteatrze komplet widzów. To pokazało, że jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia. Trafiło ono w gusta przede wszystkim młodych mieszkańców miasta, którzy wcześniej na własną rękę próbowali organizować hiphopowe wydarzenia na tarnowskim Rynku. Postanowiliśmy im pomóc i stąd właśnie Festiwal, który ma być dla nich okazją o pokazania się szerszej publiczności – mówi Filip Socha z Rady Osiedla Starówka w Tarnowie.

Bydgoskie Klasyki Nocą. Wyjątkowe auta zaparkowały pod Torbydem

Wydarzenie ma łączyć koncerty młodych tarnowskich wschodzących gwiazd z występami tych znanych ze scen ogólnopolskich. W programie tegorocznego wydarzenia znalazł się set DJ-ski, w wykonaniu DJ Dobra Morda, który rozpocznie imprezę. Godzinę później na scenie amfiteatru pojawi się Jay Hebda & Jamróg, którzy w minionym roku występowali jako kolektyw, a w tym roku zaprezentują się jako soliści. Później mikrofon przejmie Feno, twórca który także jest związany z Tarnowem, natomiast zabawę zakończy występ Louisa Villaina. Starówka Hip Hop Festiwal rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca, o godz. 18.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ - Potwory Słowiańskie, sprawdź co o nich wiesz

Pytanie 1 z 11
Jak nazywał się opiekuńczy duch wyglądający jak zmokła kura?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE