ŚMIERĆ na autostradzie A4. Tragiczny wypadek na odcinku Brzesko – Tarnów [ZDJĘCIA]

2022-07-29 18:56

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 w rejonie Wierzchosławic. W piątek popołudniu doszło tam do dachowania samochodu osobowego. Pojazdem podróżowały trzy osoby. Jedna zmarła pomimo reanimacji, dwie pozostałe zostały zabrane do szpitala.

Tragiczny finał wypadku na tarnowskim odcinku autostrady A4. W piątek popołudniu służby odebrały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na 484 kilometrze drogi, pomiędzy węzłami Brzesko – Tarnów Mościce. Z ustaleń policji wynika, że pojazd najpierw zjechał na prawy pas drogi, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia odrzuciła auto do rowu melioracyjnego, gdzie dodatkowo uderzyło w wiadukt.

Amerykańscy piloci akrobacyjni trenowali na lotnisku w Michałkowie

W wyniku wypadku droga w kierunku Rzeszowa została zablokowana. Na miejsce wezwano służby, które udzielały pomocy poszkodowanym. Jedną osobę trzeba było wydobywać z wraku przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Konieczne było też wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Samochodem podróżowały trzy osoby. Mimo podjętej przez ratowników reanimacji, jednego z mężczyzn niestety nie udało się uratować. Pozostali dwaj poszkodowani pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jaka praca najbardziej do mnie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Jakie są twoje zainteresowania?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE