Wiadomości

Samochody Google wyruszyły w Polskę. Gdzie będzie można je spotkać w Małopolsce? [GALERIA]

2023-05-25 16:09

Samochody Google Street View ponownie jeżdżą po Polsce. W ciągu kilku najbliższych miesięcy będzie można je spotkać w miastach na terenie całego kraju. Będą one fotografować przy pomocy specjalistycznego sprzętu różne obiekty, które zostaną umieszczone w Google Street View. Pojazdy pojawią się również w Małopolsce. Jakie miasta w województwie małopolskim odwiedzą? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Samochody Google Street View pojawią na w polskich miastach. Gdzie będzie można je spotkać w Małopolsce?

Samochody Google Street View po raz kolejny wyjechały na ulice nasze kraju. Przez najbliższe kilka miesięcy będą fotografować za pomocą specjalistycznego sprzętu obiekty, które trafią do Google Street View, czyli popularnej funkcji Mapy Google i Google Earth. Korzystające z niej osoby mogą dzięki niej zobaczyć panoramiczny widok z poziomu ulicy, a także wyświetlić wybraną część świata. Użytkownicy mogą poznać w wirtualny sposób każde miejsce na mapie niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują. Należy jednak pamiętać, że funkcja ta dotyczy danych obszarów.

Dzięki podróży przez Polskę, w którą wyruszyły samochody Google, Mapy Google i Google Earth zostaną uzupełnione o nowe obiekty. Auta wyposażone w specjalistyczny sprzęt będzie można spotkać na terenie wszystkich województw do listopada 2023 roku. Jakie miasta w Małopolsce odwiedzą samochody Google Street View? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz stolice polskich województw? Quiz nie dla ignorantów

Pytanie 1 z 16
Stolica województwa śląskiego to:
Tona kremówkowego ciasta na cześć Jana Pawła II
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE