Samochód ZDERZYŁ SIĘ z pociągiem. GROŹNA kolizja na przejeździe kolejowym w Zborowicach

2022-08-10 7:30

We wtorek (8 sierpnia) po południu samochód osobowy zderzył się z pociągiem POLREGIO kursującym na trasie Kraków-Muszyna. Do kolizji doszło w Zborowicach (gm. Ciężkowice) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierowca samochodu został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło około godzinny 18. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zborowicach pod Ciężkowicami samochód osobowy zderzył się z pociągiem POLREGIO, który jechał z Krakowa w kierunku Muszyny.

Pociągiem podróżowało w sumie 29 pasażerów. Żaden z nich na szczęście nie został poszkodowany. Natomiast samochodem kierował 21-latek. On też najbardziej ucierpiał w całym zdarzeniu i znalazł się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Na czas usuwania skutków wypadku przejazdy kolejowe na odcinku Tarnów-Nowy Sącz zostały wstrzymane. Uszkodzenia samego pociągu, z którym zderzył się samochód, okazały się jednak niewielkie, dlatego wkrótce po kolizji kontynuował już swoją trasę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE