Przyszedł z piłą i obciął krzewy ozdobne sąsiadce

2021-12-01 10:00
krzewy
Autor: Straż Miejska w Tarnowie

Wniosek o ukaranie trafił do sądu. Ten ukarał tarnowianina grzywną. Pytanie, na jak długo poskutkuje, bo krzewy mieszkance Tarnowa są obcinane już od lat. Incydent ma miejsce w Tarnowie przy ul. Mościckiego.

Jak mówi Marek Futera, kierownik Referatu ds. Wykroczeń i Profilaktyki w Straży Miejskiej w Tarnowie, zdarzenie powtarza się już notorycznie od kilku lat, gdy tylko krzewy odrosną.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Potrafisz pisać po polsku? Prawda czy fałsz - wybierz, czy słowo jest poprawnie zapisane!

Pytanie 1 z 11
Czy słowo "wogule" zapisane jest poprawnie?

- Kobieta dzierżawi działkę od miasta. Na niej posadziła sobie wszelkiego rodzaju ozdobne krzewy. Obok znajduje się druga działka, gdzie z kolei sąsiad umieścił sobie reklamy, które są zasłaniane przez te krzewy i zamiast zwrócić się do sąsiadki i rozwiązać ten problem w sposób kulturalny, to w chwili, gdy właścicielki nie było, wszedł z piłą mechaniczną i powycinał jej krzewy. Mamy materiał dowodowy w postaci i filmów i zdjęć, które sąsiedzi zrobili, więc sąd nie miał wątpliwości i mężczyzna został ukarany wysoką grzywną. Pytanie, na jak długo poskutkuje kara – mówi Marek Futera.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Tak wygląda Fabryka Norblina

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE