OBNAŻAŁ SIĘ przed dziewczynkami. 40-letni mieszkaniec Tarnowa ZATRZYMANY przez policję

2022-08-08 10:14
Ekshibicjonista z Tarnowa zatrzymany
Autor: Pixabay

Tarnowscy policjanci zatrzymali 43-latka, który obnażał się przed przypadkowo spotkanymi nastolatkami. Do takich incydentów miało dochodzić przez kilka miesięcy na terenie Mościc. Mężczyźnie postawiono już kilka zarzutów. Jednak nie we wszystkich przypadkach skończyło się na samym obnażaniu.

Od kilku miesięcy funkcjonariusze z tarnowskiej policji namierzali mężczyznę, który obnażał się przed nastoletnimi dziewczynami i dorosłymi kobietami. Według ustaleń ekshibicjonista grasował na terenie Mościc przez niemal pół roku. Jednak jego proceder nie uszedł mu płazem.

Mężczyzna trafił w końcu w ręce mundurowych. Postawiono mu łącznie 4 zarzuty, ale nie wszystkie dotyczą wyłącznie samego obnażania się. W jednym przypadku miało dojść do naruszenia nietykalności cielesnej nastolatki.

– Funkcjonariusze analizowali m. in. zapisy z kamer monitoringu miejskiego oraz z prywatnych przedsiębiorstw znajdujących się w okolicy, gdzie grasował bezwstydnik. Ostatecznie udało się ustalić, że za bulwersującymi zdarzeniami stoi 43-letni mieszkaniec Tarnowa – relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik tarnowskiej Policji.

Do czasu rozprawy mężczyzna nie będzie przebywał w areszcie. Przed sądem odpowie z „wolnej stopy”, ale w jego przypadku zastosowano dozór policyjny. Mężczyzna ma także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Na tym jednak się nie skończy. Za swoje czyny może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Bez wstydu możesz spojrzeć w lustro od 6/10

Pytanie 1 z 10
Z iloma województwami sąsiaduje województwo opolskie?
Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE