Autobus

i

Autor: Radio ESKA Kasa biletowa przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie od 10 października będzie mieć nową lokalizację.

Nowa lokalizacja kasy biletowej. Gdzie w Tarnowie będzie można kupić bilety autobusowe?

2022-10-03 12:55

Kasa biletowa przy ulicy Krakowskiej 42 w Tarnowie zostanie przeniesiona na węzeł przesiadkowy Krakowska-Planty przy ulicy Krakowskiej 48. Zmiana lokalizacji punktu, w którym można kupić bilety autobusowe oraz doładować kartę miejską, nastąpi w najbliższy poniedziałek, 10 października 2022 roku.

Nowa lokalizacja kasy biletowej przy ulicy Krakowskiej

Kasa biletowa mieszcząca się przy ulicy Krakowska 42, jak informuje Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie, po przeniesieniu na węzeł Krakowska-Planty przy ulicy Krakowskiej 48 będzie czynna w dni robocze w godzinach od 9:30 do 16:30. W związku ze zmianą lokalizacji kasa biletowa przy ulicy Krakowskiej 42 w przyszły piątek, 7 października, będzie czynna w godzinach od 9:30 do 12:00.

W Tarnowie, oprócz kasy biletowej przy ulicy Krakowskiej, funkcjonuje również punkt przy ulicy Brama Pilzneńska, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: PRL na słodko. Pamiętasz te smaki i co wiesz o słodyczach z PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Czekoladą numer 1 w PRL była:
Protest górników pod biurem Morawieckiego w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE