Policja

i

Autor: Radio ESKA

na sygnale

Nocna bójka w centrum Tarnowa. Nastolatkowie ruszyli z maczetami

2023-10-02 7:50

Policja zatrzymała trzy osoby związane z nocną bójką, do której doszło w centrum Tarnowa. Grupa nastolatków zaatakowała starszych od siebie mężczyzn przy użyciu narzędzi przypominających maczety. Trzy osoby zostały ranne. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Atak z maczetami w centrum Tarnowa. Agresorzy nie mieli nawet 16 lat!

Jak informuje tarnowska policja, do zdarzenia doszło w piątkowy (29.09) wieczór około godziny 21:00 przy ulicy Brodzińskiego. Bójkę miała rozpocząć trójka nastolatków. Żaden z nich nie ukończył 16 lat.

Nieletni podeszli w pewnym momencie do pięciu młodych, ale pełnoletnich mężczyzn. Z jeszcze nieustalonych powodów doszło do ostrej wymiany zdań. Utarczka słowna przeszła w bójkę. Wtedy nastolatkowie użyli maczet lub raczej, jak tłumaczy policja, ostrych narzędzi przypominających maczety.

W zdarzeniu trzy osoby odniosły poważne, ale niezagrażające życiu obrażenia. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy zatrzymali sprawców. Nastolatkowie usłyszeli już zarzuty. Ze względu na ich wiek sprawa została skierowana do sądu rodzinnego.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Pytania za gwarantowany tysiąc w "Milionerach"! Nie wszyscy dali radę

Pytanie 1 z 10
Oblicz x w równaniu x : 6 = 10
Policja o wypadku na placu zabaw w przedszkolu w Zabierzowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE