straż miejska

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie (strazmiejska.tarnow.pl)

Niespokojny poranek w centrum Tarnowa. Zaczęło się od kopania elewacji budynków, a skończyło na bójce

2023-02-08 10:16

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku, we wczesnych godzinach porannych doszło w centrum Tarnowa do serii incydentów z udziałem grupy osób przemieszczających się ulicą Krakowską. Najpierw jeden z mężczyzn wyładował swoją agresję kopiąc przydrożne iglaki, a następnie zaczął uderzać w elewację budynków. Poranne popisy zarejestrowało oko kamery miejskiego monitoringu.

Poranne wybryki w centrum Tarnowa. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku, nad ranem grupa osób przechadzających się ulicą Krakowską w Tarnowie postanowiła skopać wszystko, co napotka na swojej drodze. Najpierw jeden z mężczyzn potraktował kopniakami przydrożne iglaki, po czym przerzucił się na elewację budynków stojących wzdłuż ulicy Krakowskiej. Przemieszczająca się po centrum miasta grupa wdała się na koniec w bójkę. Wszystko obserwował operator miejskiego monitoringu, który powiadomił o porannych wybrykach funkcjonariuszy straży miejskiej oraz oficera dyżurnego Komisariatu Policji Tarnów-Centrum.

Na ulicę Krakowską skierowano patrole straży miejskiej i policji. Mundurowi zastali tam grupę niepokornych spacerowiczów i podjęli wobec nich interwencję. Mężczyzna, który wyładował swoją agresję na iglakach i elewacji budynków, został zatrzymany przez tarnowskich policjantów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się
Wyrok dla Huberta S., który jadąc pijany zabił żołnierza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE