dom strachów

i

Autor: Pixabay

Wiadomości

Nauczycielka zabrała 5-latki do domu strachów. Dzieci płakały, a jej reakcja szokuje!

2023-06-22 12:18

Domy strachów są miejscami, do których nie powinny wybierać się osoby o słabych nerwach. Wiele z nich wpuszcza do środka jedynie osoby powyżej 14 roku życia. Jeśli ktoś nie ma ukończonych 16 lat, to powinien posiadać zgodę opiekuna. Inne są mniej rygorystyczne. Domy strachów nie są jednak odpowiednią rozrywką dla dzieci. Tym bardziej szokuje zachowanie nauczycielki i dyrektorki jednego z przedszkoli w Słupsku, które zabrały do takiego miejsca dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Nauczycielka i dyrektorka zabrały przedszkolaki do domu strachów. Dzieci przeżyły traumę

Nauczycielka i dyrektorka z Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku zorganizowały dzieciom w wieku 5 i 6 lat wycieczkę do Łeba Park – Park Dinozaurów w Łebie. Jedną z atrakcji, którą przygotowały dla przedszkolaków było odwiedzenie domu strachów, czyli miejsca przeznaczonego dla starszych dzieci, a właściwie dla nastolatków. Przedszkole opublikowało filmik z tej wycieczki, ale nie spodobał się on rodzicom, a jedna z niezadowolonych mam postanowiła nagłośnić sprawę za pomocą mediów. O szokującym nagraniu poinformowała redakcję portalu gk24.pl. Zbulwersowana kobieta była zszokowana, że nauczycielki zabrały małe dzieci do miejsca, które wywołało u nich ogromne przerażenie. W dodatku przedszkolanki, widząc, że ich podopieczni się boją, naśmiewały się z nich.

Na nagraniu, które mama jednego z dzieci przesłała dziennikarzom, można usłyszeć szokujące zdania wypowiadane zarówno przez przerażone 5 i 6-latki, jak i nauczycielki. Przedszkolaki tuż po wejściu do domu strachów zaczynają płakać i krzyczą: „Ja chcę wracać”, „Ja już chcę do taty”, „Będą mi się strachy śniły”, „Boję się, boję się”, „Pani trzymasz mnie?”, „Mamo gdzie ty jesteś?”, „Mamo potrzebuję cię”, „Mamo kocham cię, gdzie jesteś?”, „Nie chcę umierać”, „Ja umrę tu, nie chcę tu być”. Jednak żadna z opiekunek nie przychodzi dzieciom z pomocą. Nauczycielka doradza im, że „trzeba być twardym”. Niektóre dzieci trzyma za rękę, ale podkreśla przy tym, że trudno zaopiekować się 12 dzieci, który w tym samym czasie potrzebują pocieszenia.

Niestety, kiedy dzieci nieznacznie się uspokajają, przedszkolanka zaczyna zachowywać się skandalicznie. Kobieta straszy dzieci pokazując im kolejne potwory, mówiąc przy tym: „O zobaczcie jaki straszny!”. Dzieci coraz bardziej się boją, płaczą i mówią straszne rzeczy o śmierci. I tym razem reakcja nauczycielki jest szokująca. „Przestańcie, przestańcie” – nakazuje dzieciom.

Kontrowersyjną wycieczkę usiłowała wyjaśnić w rozmowie z gk24.pl Aleksandra Bąkowska, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 12 w Słupsku „Niezapominajka”. Powiedziała, że atrakcje w Łeba Parku nie mają ograniczeń wiekowych, ale zwróciła uwagę, że sama mogła wcześniej przejść przez dom strachów, a dopiero później zdecydować, czy miejsce jest odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Nawiedzone miejsca w Małopolsce. Historie z nimi związane wywołują ciarki na plecach! [GALERIA]

Jak dobrze pamiętasz kultowe filmy akcji lat 80.? Quiz dla prawdziwych fanów ery VHS!

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?
Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE