Pablopavo

i

Autor: Materiały prasowe Karrot Kommando

Kultura

Muzyczne powitanie jesieni w Tarnowie. Koncert Pablopavo i Ludziki w Piwnicach TCK

2023-09-22 7:49

Pod koniec miesiąca wydarzenia z Amfiteatru Letniego przy ulicy Kopernika powracają do przestrzeni zamkniętych. W tym roku koncertową jesień w Tarnowie zainauguruje Pablopavo i Ludziki. Muzycy wystąpią w klimatycznych Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury 29 września 2023 roku. Ruszyła już przedsprzedaż biletów.

Koncert Pablopavo i Ludziki w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury

W ostatni piątek miesiąca, 29 września 2023 roku, o godzinie 19:00 w Piwnicach TCK odbędzie się koncert inaugurujący muzyczną jesień w Tarnowie. Przed publicznością wystąpi Pablopavo i Ludziki.

Pablopavo czyli Paweł Sołtys, to polski pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor. Od 2003 roku jest jednym z filarów zespołu Vavamuffin. W 2009 roku rozpoczął karierę solową. Jego twórczość muzyczna firmowana pseudonimem „Pablopavo” (samodzielnie lub z zespołem „Ludziki”) jest wszechstronna i trudna do zaliczenia do jednego, konkretnego stylu. Artysta jest laureatem Paszportu Polityki oraz Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego „To najlepszy polski songwriter” – takim mianem określił go Grabaż, lider zespołów Strachy na Lachy i Pidżamy Porno.

Pablopavo ma na koncie osiem albumów studyjnych. Pięć z nich zostało nagranych pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Ponadto jedną płytę zarejestrował z producentem muzycznym Praczasem, a jedną z udziałem Praczasa i wokalistki Anny Iwanek. Ponadto Pablopavo wydał jz zespołem Vavamuffin siedem płyt, w tym pięć studyjnych.

Bilety na koncert Pablopavo i Ludziki w Piwnicach TCK są już dostępne w przedsprzedaży (on-line oraz w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5). I pula – 69 złotych (ilość miejsc ograniczona), a po jej wyczerpaniu bilety w cenie 79 złotych. Więcej informacji o biletach i koncercie znajduje się na stronie TCK.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Gala finałowa III Festiwalu Tarnowianie i koncert „Cudze chwalicie, swego nie znacie” [ZDJĘCIA]

Quiz. Blues w Polsce zaczął się w PRL. Jak dobrze pamiętasz tamtych wykonawców?

Pytanie 1 z 10
Kto jest uważany za prekursora bluesa w Polsce?
Opuszczona Osada Czorsztyn w Małopolsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE