Mundial 2022. Tak bawili się fani reprezentacji Polski w strefie kibica w Tarnowie! [GALERIA]

2022-11-23 10:46

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 rozpoczęły się dla reprezentacji Polski od bezbramkowego remisu z Meksykiem. Jedyną tarnowską strefę kibica, znajdującą się w Kinie Millennium w Centrum Sztuki Mościce, wypełniły tłumy. Zobaczcie, jak tarnowianie dopingowali kadrę Czesława Michniewicza!

Mundial 2022. Tłumy na meczu Polski z Meksykiem w strefie kibica w Tarnowie

Polska rozpoczęła mistrzostwa świata w Katarze od bezbramkowego remisu z Meksykiem. Wynik meczu dobrze obrazuje to, co przez ponad 90 minut działo się na boisku. Gra obu drużyn była bezbarwna, zachowawcza i skupiona w środkowym sektorze boiska. W drugiej połowie meczu serca polskich kibiców zabiły mocniej, kiedy Robert Lewandowski przewrócił się w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Niestety, najlepszy napastnik świata, który egzekwował „jedenastkę”, tym razem nie umieścił piłki w siatce. Guillermo Ochoa, bramkarz Meksyku, wyczuł intencje zawodnika FC Barcelony i stał się bohaterem tego spotkania.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski przyciągnął do Kina Millennium, gdzie znajduje się jedyna strefa kibica w Tarnowie, sporo kibiców. Tarnowscy fani futbolu dopingowali kadrę Czesława Michniewicza do ostatniego gwizdka. Ponadto podczas wydarzenia można było nabyć gadżety Centrum Sztuki Mościce, a także skorzystać z kawiarni działającej w instytucji.

W sobotę, 26 listopada, o godzinie 14:00 Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską, która w pierwszym meczu niespodziewanie pokonała Argentynę, będącą jednym z faworytów tegorocznego mundialu. Ostatni mecz w fazie grupowej zagramy w środę, 30 listopada, o godzinie 20:00 właśnie z Argentyną. Mecze będzie można obejrzeć w strefie kibica w Kinie Millennium.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?