Mikołajki w HAUNTED HAUS. Grudniowa impreza z muzyką z lat dziewięćdziesiątych

2022-12-06 14:30
Mikołajki w Haunted Haus
Autor: Haunted Haus Mikołajki w Haunted Haus

W sobotę, 10 grudnia 2022 roku, o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Haunted Haus, mieszczącej się przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie, odbędą się Mikołajki. W najbardziej stylowej miejscówce w mieście będzie można nie tylko wziąć udział w szalonej imprezie w klimacie lat dziewięćdziesiątych, ale również dostać upominek prosto z worka Świętego Mikołaja!

Mikołajkowa impreza w Haunted Haus

Mikołajki w Haunted Haus rozpoczną się w sobotę, 10 grudnia 2022 roku, o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia nie zabraknie klimatycznej muzyki i dobrodziejstw klubo-kawiarnianego menu, a także upominków prosto z worka Świętego Mikołaja! Z głośników, podobnie jak w czasie reaktywacji Haunted Haus, popłyną niezapomniane przeboje ostatniej dekady XX wieku.

Więcej szczegółów o Mikołajkach w Haunted Haus oraz działalności miejscówki przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie znajdziecie w mediach społecznościowych Klubokawiarni, między innymi na Facebooku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Jak dobrze znasz przysłowia świąteczne

Pytanie 1 z 8
Kiedy Gody jasne, to:
Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE