„Mikołaj dla seniora” - akcja ZSEO w Tarnowie

i

Autor: ZSEO Tarnów „Mikołaj dla seniora” - akcja ZSEO w Tarnowie

„Mikołaj dla seniora”. Świąteczne prezenty od uczniów tarnowskiego "Ogrodnika"

2021-12-20 12:30

Ponad sto świątecznych paczek dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Nowodworzu przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. To już druga odsłona akcji „Mikołaj dla seniora”. Przygotowują ją wspólnie uczniowie i nauczyciele ZSEO w Tarnowie.

Świąteczna akcja ZSEO w Tarnowie

To już druga odsłona akcji „Mikołaj dla seniora” zorganizowana przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Młodzi ludzie przygotowali ponad setkę świątecznych paczek, które pod koniec ubiegłego tygodnia przekazali dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Nowodworzu. W rolę "Mikołajów" wcielili się przedstawiciele klasy trzeciej technikum architektury krajobrazu i ich wychowawczyni, która koordynuje akcję oraz dyrekcja ZSEO.

- Postanowiliśmy, że „Mikołaj dla seniora” będzie akcją cykliczną. Radość, jaką sprawiliśmy podopiecznym z Nowodworza rok temu, pokazała, że warto kontynuować ją również teraz. Zdajemy sobie sprawę, że nasza akcja nie rozwiąże całkowicie wszystkich problemów, z jakimi zmagają się te osoby. Wierzymy jednak, że chociaż na moment damy im powód do uśmiechu – podkreśla Katarzyna Stasiowska, koordynatorka akcji „Mikołaj dla seniora” w ZSEO w Tarnowie.

Pensjonariusze Domu Opieki Społecznej w Nowodworzu przygotowane paczki mają otrzymać 24 grudnia, po kolacji wigilijnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Marzysz o komplecie punktów? Marz dalej

Pytanie 1 z 10
Słonie są:
Wigilia dla bezdomnych i potrzebujących w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE