AKTUALIZAJCA: Memoriał Krystiana Rempały został PRZEŁOŻONY

2021-09-17 11:45
Bramy Stadionu Miejskiego zostaną otwarte 24 września o 16:00
Autor: Tomasz Piszczek Bramy Stadionu Miejskiego zostaną otwarte 24 września o 16:00

W niedzielę, 19 września nie odbędzie się czwarta edycja Memoriału Krystiana Rempały. Z uwagi na padający deszcz i niekorzystne prognozy na kolejne dni organizatorzy zdecydowali się przełożyć wydarzenie. Nowy termin wyznaczono na piątek, 24 września na godzinę 18:00. Wydarzenie, tak jak planowano odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego w Mościcach.

4. Memoriał Krystiana Rempały dopiero w piątek

Po rocznej przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa działacze Unii Tarnów powracają do organizacji Memoriału Krystiana Rempały. Niestety nie uda im się jej zorganizować w pierwotnie zakładanym terminie czyli 19 września. Plany organizatorów pokrzyżowała pogoda. 4. edycja imprezy, która ma upamiętniać tragicznie zmarłego młodego żużlowca odbędzie się dopiero w piątek, 24 września o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie Mościcach. Zawody zostaną rozegrane w formie turnieju indywidualnego, który zostanie połączony z piknikiem rodzinnym „Zakończenie lata z Unią Tarnów ŻSSA”. Będzie naprawdę dużo atrakcji.

- Ze względu na niekorzystne prognozy pogody zaplanowany na niedzielę 19 września IV Memoriał Krystiana Rempały pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa został PRZEŁOŻONY na piątek 24 września na godzinę 18:00. Piknik rozpocznie się o godzinie 16:00, a szczegóły podamy wkrótce - zaprasza Krzysztof Lechowicz, prezes Unii Tarnów ŻSSA. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Jakiego wyrazu brakuje w tytule książki? Jak nie zdobędziesz 8/10 udaj się do biblioteki!

Pytanie 1 z 10
„Harry Potter i … tajemnic” J.K. Rowling
Raport z Anteny 16.09