Makabryczne odkrycie w Tarnowie. Trzy ofiary z podciętym gardłem [AKTUALIZACJA]

2022-10-21 20:25

Makabryczne odkrycie w Tarnowie! W piątek, 21 października 2022 roku, w godzinach popołudniowych, w domu przy ulicy Świętego Marcina odnaleziono zwłoki czterech osób – dwojga dorosłych oraz dwójki dzieci. Trzy osoby miały poderżnięte gardła. Na miejscu pracują śledczy. Policja aktualnie nie chce komentować przerażającego znaleziska.

Rzecznik policji o makabrycznym odkryciu w Tarnowie

Rzecznik tarnowskiej policji asp. sztab Paweł Klimek podkreślił, że raczej nie należy się spodziewać, aby jeszcze w piątek było wiadomo, co tu w zasadzie się wydarzyło i jaka była wersja zdarzeń. Klimek skomentował też wersję o zbiorowym samobójstwie.

- Gdyby rzeczywiście do niego doszło, to byłoby to coś wyjątkowego, ja nie przypominam sobie czegoś takiego – powiedział Paweł Klimek. „Pojedyncze przypadki samobójstwa się zdarzały, ale nie zbiorowe”.

Uliczka zagrodzona została charakterystycznymi żółtymi taśmami z napisem policja i w ten rejon wpuszczani byli tylko mieszkańcy.

Ulica Św. Marcina znajduje się w tarnowskiej dzielnicy Zabłocie. Powstała nie tak dawno, dobudowywane są tu nowe, segmentowe domki. Mieszkańcy często mało znają się ze sobą. Mieszkają tu od niedawna. Informacja, że w domku przy ul. Św. Marcina 15 A doszło do tak makabrycznej tragedii zelektryzowała sąsiadów. „Mieszkam obok i przyjechałem wcześniej z pracy, gdy dowiedziałem się o tych dramatycznych wydarzeniach” – powiedział jeden z mieszkańców ulicy Świętego Marcina. „Gdy dowiedziałem się o tym dramacie, nie mogłem dalej pracować i musiałem powrócić do domu. To straszna tragedia” – mówił.

Makabryczne odkrycie w Tarnowie! Kobieta i dzieci mieli poderżnięte gardła

W piątek, 21 października 2022 roku, w godzinach popołudniowych w jednym z domów przy ulicy Świętego Marcina w Tarnowie doszło do makabrycznego odkrycia. Odnaleziono zwłoki czterech osób – dwojga dorosłych oraz dwójki dzieci w wieku 6 i 9 lat. Ciała kobiety i dzieci miały poderżnięte gardła. Natomiast mężczyzna miał na szyi rany cięte.

Drzwi do domu zostały wyważone przez strażaków. Na miejscu pojawili się również ratownicy medyczni, którzy podjęli próbę reanimacji mężczyzny. Jednak okazała się ona bezskuteczna i po chwili stwierdzono jego zgon.

Policja i prokuratura wykonuje czynności na miejscu zdarzenia. Policja na razie nie udziela informacji na temat tożsamości odnalezionych osób.

– Członkini rodziny poprosiła straż pożarną o możliwość wejścia siłowego. Wygląda na to, że były tam jakieś niepokojące ślady świadczące o tym, że stało się tam coś poważnego. Strażacy weszli siłowo i okazało się, że znajdują się tam cztery ciała. Dwie osoby dorosłe – mężczyzna i kobieta, oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 9 lat. Na miejsce docierają ekipy, które będą wykonywać czynności związane bezpośrednio z ustaleniem, co tak właściwie się wydarzyło – informuje Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Tragedia w Tarnowie. Znaleziono zwłoki czterech osób

Policja i prokuratura wykonuje czynności na miejscu zdarzenia. Policja na razie nie udziela informacji na temat tożsamości odnalezionych osób.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE