Inspektor Rudy już znalazł dom. Co z pozostałymi kotami podrzuconymi policjantom?

2021-05-07 10:27 ŁG
Koty porzucone przed komendą policji
Autor: KMP TARNÓW Na adpocje czekają trzy koty

Ktoś się nie bał i podrzucił przed komendę policji w Mościcach cztery małe kotki. Karton ze zwierzakami został znaleziony obok bazy psów zlokalizowanej przy ul. Księdza Indyka. Jeden z pracowników usłyszał cichutkie piski. Koty szukają teraz nowego domu.

Przewodnicy psów próbowali odszukać kocią mamę, ale ponieważ nigdzie jej nie było, zabrali ze sobą cztery koty i zaopiekowali się nimi.

- Rozpoczęły się poszukiwania domów dla malców. Jeden z nich znalazł spokojną przystań u jednej z policjantek. która mimo, że jest już szczęśliwą posiadaczką mruczka, zdecydowała się zaopiekować jednym ze znalezionych kociaków. Z racji swojego umaszczenia, otrzymał imię Inspektor Rudy - mówi Paweł Klimek z policji w Tarnowie.

Pozostałe trzy kicie nadal czekają na nowy dom. Trafiły do Tarnowskiego Azylu dla Zwierząt.

- Ponieważ mają koci katar, obecnie przechodzą leczenie, po zakończeniu którego będą gotowe do odbioru przez kogoś kto zechce dać im dom – dodaje Paweł Klimek.

Maleńkie koty czekają na adopcje w azylu przy ul. Komunalnej 31. Szczegóły pod numerem telefonu 14 625 82 34.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl