marihuana

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Brzesku

Krakowianin posiadał ponad kilogram marihuany. Zatrzymali go policjanci z Brzeska

2023-02-08 14:30

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzeska, którzy wykonywali czynności operacyjne na terenie Krakowa, dokonali przeszukania mieszkania 42-latka mającego związek z prowadzoną przez nich sprawą. Podczas sprawdzania pomieszczeń natknęli się w jednym z nich na ponad kilogram marihuany.

Brzescy policjanci odkryli w mieszkaniu krakowianina pond kilogram marihuany

Brzescy kryminalni, podczas wykonywania czynności operacyjnych na terenie Krakowa, znaleźli w mieszkaniu jednej z wytypowanych osób, mogących mieć związek z popełnieniem przestępstwa, znaczną ilość niedozwolonych substancji. 42-letni mężczyzna posiadał w przeszukiwanym przez mundurowych pomieszczeniu ponad kilogram marihuany. Susz roślinny znajdował się w kilkunastu foliowych woreczkach. Zostały one zabezpieczone i skierowane do dalszych badań.

Krakowianin, w którego mieszkaniu odkryto środki odurzające, został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzut nielegalnego posiadania dużej ilości narkotyków. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 42-latka na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się
22-latek spieszył się na imprezę. Miał na liczniku 213 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE