policja kogut

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

Kierowca bmw potrącił 33-latka w centrum Tarnowa. Mężczyzna trafił na oddział intensywnej terapii. Policja poszukuje świadków

2023-12-03 11:51

Do niebezpiecznego wypadku doszło przy ulicy Szkotnik w Tarnowie. 33-letni mężczyzna został potrącony przez kierowcę bmw w pobliżu ronda obok stacji paliw Circle. Pieszy upadł na chodnik i uderzył głową w przydrożny słupek. Wskutek odniesionych obrażeń został przetransportowany do szpitala, gdzie trafił na oddział intensywnej opieki medycznej. Tarnowscy policjanci poszukują świadków tego zdarzenia.

Tarnów. Policja poszukuje świadków potrącenia 33-latka

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskie w Tarnowie prowadzą czynności w sprawie potrącenia 33-latka przez kierowcę osobowego bmw. Do wypadku doszło w piątek, 24 listopada 2023 roku, około godziny 21:45 przy ulicy Szkotnik w Tarnowie, w rejonie ronda obok stacji paliw Circle. Mężczyzna upadł na chodnik i uderzył głową w przydrożny słupek. Pieszy wymagał udzielenia mu natychmiastowej pomocy medycznej. Został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na oddział intensywnej terapii. Mundurowi poszukują świadków tego zdarzenia.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu przebiegu potrącenia pieszego przez kierującego bmw powinny skontaktować się z: prowadzącym postępowanie pod numerem tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem tel. 47 831 12 22, a także wybierające numer alarmowy 112. Można też wysłać informację na adres e-mail: [email protected] lub [email protected].

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Pijani kierowcy próbowali uciec policjantom. Pościgi zakończyły się kolizjami [GALERIA]

Quiz. Koszmarne Boże Narodzenie. Jak dobrze pamiętasz najlepsze świąteczne horrory?

Pytanie 1 z 10
Czyj strój zakłada zbójca w slasherze „Cicha noc, śmierci noc” (1984)?
Pan Rafał odnalazł Natalię K. przed marketem