Kiełbaski, bigos i herbata tarninówka. Tarnów żegna lato na pikniku. Znamy atrakcje!

2021-09-24 11:30
Pożegnanie lata w Tarnowie
Autor: Dagmara Owsiejczyk / Pixabay „Dnia Babiego Lata” potrwa od 14.00 do 18.00

Pogoda w weekend zapowiada się bardzo dobrze, czas więc na „Dzień Babiego Lata”. Plenerowy piknik zaplanowano na tarnowskich błoniach przy parku strzeleckim. Co jest w planach? Dowiecie się czytając ten artykuł!

To będzie plenerowe pożegnanie lata. W Tarnowie zaplanowano jutro (25.09) rodzinny piknik. Wśród atrakcji m.in. wspólne śpiewanie i warsztaty koralowe.

- Przewidzieliśmy wspólne grilowanie, występy dzieci, aktywność seniorów, warsztaty koralowe, prezentacja żużlowców, zawody w koszykówkę oraz pokazy kung-fu - zaprasza Maria Zawada-Bilik z tarnowskiego magistratu.

To będzie także okazja do wspólnego śpiewania przy ognisku i oglądania występów artystycznych. Wystąpią m.in. Studio Tańca Honorata, zespół „Ryszard i Waldemar” oraz grupa taneczna seniorów.

- Dodatkowo w podstawionych na miejscu miejskich autobusach będzie można się zaszczepić. Na chętnych będą czekać również rachmistrzowie, którzy chętnie pomogą ww spisie powszechnym - dodaje Maria Zawada-Bilik.

Całej imprezie towarzyszyć będzie wystawa plenerowa „uśmiech świata” autorki Elżbiety Dzikowskiej, która zawiśnie na ogrodzeniu Parku Strzeleckiego. Impreza na tarnowskich Błoniach – obok Parku Strzeleckiego – w sobotę od 14.00 do 18.00.

Quiz. Sobotnia ortografia. "Rz" czy "ż"? Możesz się zdziwić!

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną pisownię: