Handlowała narkotykami. 41-letnia tarnowianka została aresztowana

2022-08-03 13:00
Policja w Tarnowie zatrzymała handlującą narkotykami kobietę
Autor: KMP Tarnów/materiały prasowe Policja w Tarnowie zatrzymała handlującą narkotykami kobietę

Policjanci z wydziału kryminalnego tarnowskiej komendy miejskiej zatrzymali kobietę, która zajmowała się handlem narkotykami. 41-letnia mieszkanka Mościc posiadała w mieszkaniu środki odurzające i sporo gotówki. Sąd zdecydował właśnie o jej aresztowaniu na trzy miesiące.

Policjanci z Mościc zatrzymali dealera narkotykowego

Zatrzymanie kobiety zajmującej się przestępstwami narkotykowymi to wynik działań operacyjnych funkcjonariuszy z Mościc. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o osobie, która zaopatruje młodzież w różnego rodzaju narkotyki. Sprawdzili sygnał i ustalili, że za handlem substancjami odurzającymi stoi 41-letnia mieszkanka Mościc. Przeszukanie w miejscu jej zamieszkania i pobytu potwierdziły przypuszczenia.

- Kobieta w wieku 41 lat ukrywała w swoich mieszkaniach oraz garażu substancje psychotropowe w postaci mefedronu w ilości ponad 1 kilograma, mefedronu oraz kokainy w ilości ponad 50 gram. Dodatkowo zabezpieczono gotówkę w różnej walucie w ilości ponad 60 tysięcy złotych – informuje tarnowska policja.

ESKA SUMMER CITY - Termy Bania Bukovina Michalowice

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi za to do 10 lat więzienia. Podczas przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Tarnowie przyznała się do winy. Prokurator zawnioskował o areszt tymczasowy dla niej na trzy miesiące, a Sąd przychylił się do niego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Zachód pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Nauki ścisłe na poziomie szkolnym. Większość odpada przy piątym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Jaki jest symbol pierwiastka chemicznego rtęci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE