Halloween

i

Autor: Pixabay

Halloween 2022 w Tarnowie. Demoniczne karaoke i upiorne tańce do rana w Stowarzyszeniu „Przepraszam”

2022-10-19 8:00

Już za niespełna dwa tygodnie Halloween. Będzie to doskonała okazja do zorganizowania maratonu filmowego z horrorami lub wybrania się do kina na „Halloween. Finał”, kolejną odsłonę cyklu slasherów zapoczątkowanego w 1978 roku przez Johna Carpentera. Świetnym rozwiązaniem w tym dniu będzie również impreza halloweenowa, a taką przygotowało w tym roku w Tarnowie Stowarzyszenie „Przepraszam”.

Halloween Party w Stowarzyszeniu „Przepraszam”

Halloween 2022. Jak co roku święto to obchodzone jest 31 października. W tym roku przypadnie ono w poniedziałek. Stowarzyszenie „Przepraszam”, mieszczące się przy Rynku 9 w Tarnowie, organizuje z tej okazji imprezę tematyczną Halloween Party. Oczywiście w odpowiednim stroju – ducha, trupa, diabła, potwora, czarownicy, postaci z ulubionego horroru czy innej przerażającej istoty.

Halloween Party rozpocznie się w ostatnią niedzielę miesiąca, 30 października, o godzinie 20:00. Na początek zaplanowane jest karaoke, a równo o północy wybrane zostaną trzy najlepiej przebrane osoby, które otrzymają upominki niespodzianki. Warto więc wykazać się tego wieczoru inwencją twórczą. Po wyborach zaś wszyscy pójdą w upiorne tany, które potrwają do białego rana.

Więcej informacji o Halloween Party w Tarnowie znajduje się na Facebooku Stowarzyszenia „Przepraszam”. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc. W tym celu należy skontaktować się wcześniej z organizatorami wydarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz polskie seriale lat 60-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Tajemnicę jakiego, rzekomo nawiedzonego miejsca starali się odkryć bohaterowie serialu "Barbara i Jan"?
Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE