Wypadek na DW984 w Nowej Jastrząbce

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie

Groźny WYPADEK w Nowej Jastrząbce koło Tarnowa. Są poszkodowani

2022-06-21 12:35

W Nowej Jastrząbce na drodze wojewódzkiej 984 zderzyły się dwa pojazdy. Do zdarzenia doszło około godziny 11. W wyniku wypadku ucierpiały 3 osoby. Jedna z nich jest w ciężkim stanie.

Wypadek miał miejsce na DW 984 w miejscowości Nowa Jastrząbka koło Tarnowa (gmina Lisia Góra). 21 czerwca o godzinie 10:55 doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego z samochodem osobowym. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Trzy osoby zostały poszkodowane.

– Doszło do zderzenia czołowego. Na miejscu pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej. Osoby poszkodowane wyszły z pojazdów o własnych siłach. Nie ma ofiar śmiertelnych – relacjonuje Marcin Opioła, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Wypadek na DW984 w Nowej Jastrząbce

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie

Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich znajduje się w ciężkim stanie. Ruch odbywa się na tym odcinku wahadłowo. Policjanci z Komendy w Tarnowie prowadzą dalsze czynności, mające ustalić dokładne przyczyny wypadku. Utrudnienia mogą tam występować przez dłuższy czas, jednak płynność ruchu jest powoli przywracana.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku
Express Biedrzyckiej - gen. Tomasz Drewniak: Rosja będzie walcować Ukrainę w nieskończoność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE