Studnia

i

Autor: Pixabay Studnia. Zdjęcia podglądowe

Gmina Brzesko. Makabryczne odkrycie w studni w miejscowości Jasień

2022-12-07 11:03

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku, w miejscowości Jasień, położonej w gminie Brzesko, dokonano makabrycznego odkrycia. W studni, znajdującej się na terenie jednej z tamtejszych posesji, znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Ciało mężczyzny znalezione w studni w miejscowości Jasień

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku, około godziny 14:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który znajduje się w studni na terenie jednej z posesji w miejscowości Jasień. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że mężczyzna nie żyje.

– W studni znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury w Brzesku – poinformowała w rozmowie z portalem Bochnianin.pl asp. sztab. Ewelina Buda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Śledczy nie ujawniają, czy do śmierci 57-letniego mieszkańca Jasienia mogły przyczynić się osoby trzecie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Matematyka z czasów szkolnych. Bez 8/10 nie pokazuj się nauczycielce!

Pytanie 1 z 10
Które z nich jest bryłą obrotową?
Radny próbował zamurować wejście do Urzędu Miasta Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE