Cezary Pazura

i

Autor: Centrum Sztuki Mościce (www.csm.tarnow.pl)

FunFest w Centrum Sztuki Mościcie. Stand-up Cezarego Pazury i pokaz filmu „Kiler”

2023-03-20 7:56

W dniach od 11 do 24 marca 2023 roku w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się pierwsza edycja nowego festiwalu pod nazwą FunFest – Festiwal Humoru. W ostatnim dniu wydarzenia tarnowską publiczność rozbawi Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i komików.

Stand-up Cezarego Pazury i film „Kiler” w Centrum Sztuki Mościce

W piątek, 24 marca 2023 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki Mościcie w ramach festiwalu FunFest – Festiwal Humoru odbędzie się stand-up Cezarego Pazury, jednego z najlepszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, a także reżysera, producenta, artysty kabaretowego i youtubera. W swoim najnowszym programie przedstawia w krzywym zwierciadle wątki stosunków damsko-męskich. Jego stand-up rozprawia się również z najnowszymi trendami w żywieniu, modą na bezglutenowe posiłki oraz byciem fit. W przerysowany przedstawia współczesne, nierzadko aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Po występie kabaretowym Cezarego Pazury, około godziny 20:00, rozpocznie się projekcja kultowej komedii sensacyjnej „Kiler” z 1997 roku w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Więcej informacji o stand-upie Cezarego Pazury oraz filmie „Kiler” w ramach festiwalu FunFest oraz dostępności biletów znajduje się na oficjalnej stronie Centrum Sztuki Mościce.

Program FunFest – Festiwal Humoru

  • 11 marca 2023, godz. 18.00 – Artur Andrus z zespołem – recital kabaretowy
  • 12 marca 2023, godz. 18.00 – „Prezent urodzinowy” – spektakl komediowy Teatru Capitol
  • 18 marca 2023, godz. 19.00 – Adam Van Bendler – „Zło konieczne” (stand-up)
  • 24 marca 2023, godz. 18.00 – Cezary Pazura – stand-up i film „Kiler” w reż. Juliusza Machulskiego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Serialowe nianie. Psychopatki i aniołki – rozpoznasz je po uczynkach?

Pytanie 1 z 10
To ona była nianią Szymka u samotnego Marcina Chodakowskiego. Oczywiście nie chodziło jej wcale o opiekę nad dzieckiem, a o dostanie się bliżej Mostowiaków... Mowa o:
M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE