ESKA Dowozi w Tarnowie! To nowa lokalna akcja Radia ESKA. Do zdobycia wyjątkowe boxy pełne nagród!

2021-05-26 7:00
ESKA Dowozi
Autor: Radio ESKA

"ESKA Dowozi w Tarnowie" to nowa akcja, która startuje w poniedziałek, 10 maja. Słuchacze Radia ESKA będą mieli okazję zdobyć wyjątkowe boxy wypełnione nagrodami oraz smaczne jedzonko. Dodatkowo poznają naszych reporterów, których dobrze znają z radiowej anteny. Jak wziąć udział w akcji "ESKA Dowozi w Tarnowie"? Sprawdźcie!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Tarnów 98,1 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jak zgłosić się do akcji "ESKA Dowozi" i cieszyć się pysznym jedzonkiem oraz eskowymi gadżetami? Wejdźcie na stronę dowozi.eska.pl. Tam wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, byśmy wiedzieli, gdzie Was znaleźć! Akcja potrwa do 28 maja. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Tarnów. Materiały z akcji, w tym zdjęcia i filmy, będą również publikowane na eska.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

W ramach ESKA DOWOZI pierwszą nagrodzoną mieszkanką Tarnowa była Iwona. Odwiedziliśmy ją w ostatnim momencie! Nasza słuchaczka ugościła naszą ekipę w dniu, w którym miała wyznaczony termin porodu! Byliśmy bardzo podekscytowani i pełni obaw, czy zdążymy na czas! Na szczęście udało się!

Akcja ESKA DOWOZI rozkręca się na całego. Tym razem pojechaliśmy do Daniela, który w centrum Tarnowa zajmuje się renowacją zabytków. Na szczęście nie musieliśmy wspinać się po rusztowaniu! Z szamą i eskowymi gadżetami zawitaliśmy przed wejście do kamienicy przy ul. Goldhammera. Trafiliśmy idealnie na przerwę. Nasz słuchacz opowiedział nam o swojej żmudnej i ciężkiej pracy. Efekty będzie można podziwiać niebawem!

Akcja Eska Dowozi u Daniela
Autor: ŁG Akcja "Eska Dowozi" u Daniela!

Akcja ESKA DOWOZI dotarła do malowniczego Tarnowca, oddalonego od miasta nad Białą o jakieś 5 kilometrów. Na eska.pl napisała do nas Ela, która chciała żebyśmy zrobili jej dzień. Nasza słuchaczka razem z rodziną niedawno wyniosła się z miasta i kupiła tam dom. Uciekła od miejskiego zgiełku, a zagrożenie związane z koronawirusem zostawiła za … furtką! W Tarnowcu było naprawdę pozytywnie!

W kolejnej odsłonie akcji ESKA DOWOZI dojechaliśmy do Krzyża – to bardzo malownicza część Tarnowa. Na eska.pl napisał do nas Lucas, który jest Czechem. Nasz słuchacz mieszka ze swoją żoną Olą. To szczęśliwie małżeństwo obchodzi właśnie 10. rocznicę ślubu i 17. znajomości. Lucas, naszą obecnością chciał zrobi Oli niespodziankę, która przebywała na ogrodzie korzystając z uroków wiosny. Niespodzianka się udała!

ESKA DOZOWI DO LUCASA!
Autor: Łukasz Grygiel Tym razem z akcją dojechalismy z Lucasa i jego żony Oli

Z akcją ESKA DOWOZI odwiedziliśmy Klaudię, która mieszka w ścisłym centrum Tarnowa, konkretnie - na ulicy Żydowskiej. Nasza słuchaczka odezwała się do nas eska.pl. Napisała, że nigdy w życiu nic nie wygrała, prócz … miłości. I przyznamy szczerze, że to stwierdzenie nas mocno zaintrygowało! Będąc na miejscu poznaliśmy niezwykłą historie miłosną Klaudii i Łukasza. Dla takich opowieści warto się z wami spotykać!

ESKA DOWOZI DO KLAUDII !
Autor: Łukasz Grygiel ESKA DOWOZI DO KLAUDII !

W kolejnej akcji ESKA DOWOZI dojechaliśmy do Mościc. To przemysłowa dzielnica Tarnowa, położona w zachodniej części. Na szczęście udało nam się uniknąć większych korków. Na eska.pl KASIA napisała, że akurat ma wolne i jakoś tak nie za bardzo chce jej się gotować. Nasza słuchaczka wolała pogadać z kimś pozytywnym – nie wiem czy sprostaliśmy, ale podjęliśmy wyzwanie!

ESKA DOWOZI DO KASI!
Autor: Łukasz Grygiel ESKA DOWOZI DO KASI!

Z akcją ESKA DOWOZI tym razem dojechaliśmy do Tomka, który jest strażakiem i pełni 24-godzinną służbę w jednostce przy ul. Błonie w Tarnowie. Na eska.pl nasz słuchacz napisał, że opowie nam o swoje pracy i chętnie zdradzi powody, dla których ratuje życie. Zabraliśmy dla Tomka i jego kolegów ze zmiany żarełko i mnóstwo pozytywnej energii!

ESKA DOWOZI DO TOMKA!
Autor: Łukasz Grygiel ESKA DOWOZI DO TOMKA!

Akcja ESKA DOWOZI dzieję się naprawdę! Tym razem z pomarańczową ekipą dotarliśmy na os. Ablewicza w Tarnowie, gdzie pracuje Oliwia - zakręcona jak włosy Magdy Gessler – fryzjerka. Żeby było śmieszniej nasz reporter założył afro perukę. Był ciekawy czy Oliwa ścina tylko na łyso, czy trwałą ondulację też potrafi! Ta rozmowa była naprawdę pozytywna!

ESKA DOWOZI DO OLIWII !
Autor: Łukasz Grygiel ESKA DOWOZI DO OLIWII !

Tym razem z akcją ESKA DOWOZI dojechaliśmy do Ani, tegorocznej maturzystki, która pewnego dnia powiedziała: „teraz albo nigdy” i do egzaminu dojrzałości przystąpiła po… 24 latach! Uwierzycie? Co za historia! Nasza słuchaczka nie patrząc na swój PESEL, postanowiła spełnić marzenie. Zasiadła w ławce obok nieco młodszych od siebie kolegów i koleżanek!

ESKA DOWOZI DO ANI !
Autor: Łukasz Grygiel ESKA DOWOZI DO ANI !

Z akcją ESKA DOWOZI dojechaliśmy do Mościc. Na eska.pl napisał do nas ZBYSZEK, który jest strażakiem, ale nie takim zwykłym! Nasz słuchacz pracuje na terenie największego zakładu chemicznego w regionie tarnowskim. Umówiliśmy się przed jedną z bram. Eskowej ekipie Zbyszek opowiedział o trudach służby i niebezpiecznych sytuacjach, z którymi przychodzi mu się mierzyć. To była bardzo pozytywne spotkanie!

ESKA DOWOZI DO ZBYSZKA!
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO ZBYSZKA!

Akcja ESKA DOWOZI dotarła na ulice Głowackiego do Filipa! Nasz słuchacz jest mega pozytywnym masażystą. Ma tyle klientów, że ledwo wyrabia na zakrętach. Pogawędziliśmy z Filipem o jego ciężkiej pracy i technikach masażu. Dowiedzieliśmy się też, jaką część ciała masuje się najtrudniej. To była bardzo pozytywna rozmowa. Było bardzo śmiesznie!

ESKA DOWOZI DO FILIPA!
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO FILIPA!

Akcja ESKA DOWOZI dotarła do Sylwii! Nasza słuchaczka pracuje w kancelarii. Co ciekawe do naszej zabawy zgłosiła ją bratowa. To ci dopiero niespodzianka. Nawet nie wiecie jak bardzo pozytywnie Sylwia zareagowała na naszą obecność!

ESKA DOWOZI DO SYLWI! !
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO SYLWI! !

To już ostatni tydzień naszej akcji. Tym razem dotarliśmy do Bartka! Na eska.pl nasz słuchacz napisał, że właśnie wyjechała od niego dziewczyna, która mieszka na końcu Polski! Dzieli ich blisko 700 kilometrów! A co łączy? No właśnie – o tym właśnie rozmawialiśmy! Było bardzo pozytywnie!

ESKA DOWOZI DO BARTKA !
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO BARTKA !

W przedostatni dzień naszej akcji dotarliśmy na plac Dworcowy w Tarnowie. W centrum medycznym pracuje Ewelina, która jest fizjoterapeutką. Nasza słuchaczka poradziła tarnowianom jak wrócić do formy po kilku miesiącach nauki i pracy zdalnej. Zdradziła też, co zrobić, by poprawić swoją sylwetkę przed zbliżającym się latem. To była bardzo przyjemna rozmowa!

ESKA DOWOZI DO EWELINY !
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO EWELINY !

Czas na ostatnią odsłonę naszej akcji! Dojechaliśmy na osiedle Westerplatte, gdzie mieszka Danusia. Nasza słuchaczka przez sąsiadów i najbliższych nazywana jest „Panią Aniołową”. Chcieliśmy sprawdzić, o co chodzi. Okazało się, że Danusia to bardzo pozytywna, pomocna i uśmiechnięta osoba. Poznanie jej było czystą przyjemnością!

ESKA DOWOZI DO DANUSI !
Autor: ŁG ESKA DOWOZI DO DANUSI !

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta. Nadajemy w 41 miastach. Radio ESKA to największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Dziennie docieramy do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to też zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social mediach. Lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.