Duże utrudnienia w centrum Tarnowa. AWARIA kanalizacji na ul. Bema [ZDJĘCIA]

2021-01-12 11:30 Tomek Piszczek

We wtorek 12 stycznia od godzin porannych ze sporymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy, którzy poruszają się ulicą Bema w Tarnowie. Tarnowskie Wodociągi prowadzą prace drogowe związane z usuwaniem awarii głównego ciągu kanałowego. Z tego powodu ulica na odcinku od Urszulańskiej do Limanowskiego jest nieprzejezdna. Usuwanie awarii potrwa do wieczora. Sprawdźcie jak ominąć utrudnienia.

Duża awaria kanalizacji

We wtorek 12 stycznia ulica Bema na odcinku od Urszulańskiej do Limanowskiego jest zamknięta. Na miejscu działają pracownicy Tarnowskich Wodociągów, którzy usuwają awarię tak zwanego głównego ciągu kanałowego. Zadanie jest na tyle skomplikowane, że utrudnienia w tym miejscu potrwają do wieczora. Około godziny 20:00 ruch w tym miejscu ma zostać przywrócony. Do tego czasu z objazdów muszą korzystać zarówno kierowcy, jak i pasażerowie komunikacji miejskiej. Piesi mogą się tam poruszać bez przeszkód. Trzeba tylko uważać na głęboki wykop i ciężki sprzęt pracujący przy usuwaniu awarii.

Objazdy dla kierowców

Na czas prowadzenia robót Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie zmienił organizację ruchu i wprowadził objazdy. Kierowcy jadąc od ulicy Krakowskiej muszą skręcić w Urszulańską, następnie Narutowicza i Limanowskiego mogą powrócić na ulicę Bema. Sprawa komplikuje się trochę w przypadku autobusów komunikacji miejskiej. Na liniach nr 2, 9, 12 i 30 autobusy od ulicy Krakowskiej kursują trasą objazdową ulicami: Narutowicza, Konarskiego, Dąbrowskiego, Kołłątaja i Drzewną do ul. Lwowskiej.

Pasażerowie muszą dziś (12.01.) korzystać z przystanków Narutowicza – Wodna i przygotowanego na czas prac, tymczasowego przystanku Dąbrowskiego – Gumniska (obok ALMY). Ze względu na wytyczony objazd, podczas trwania robót drogowych nieczynne pozostaną przystanki Bema – Szkoła, Bema – Targowa, Lwowska – Szeroka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

22 tony świeżych warzyw. Niezwykły prezent dla potrzebujących z Tarnowa