Banknoty

i

Autor: pasja1000/Pixabay/cc0

Czyja zguba? Policja SZUKA właściciela portfela z gotówką

2021-11-25 9:30

Jest zguba, nie ma właściciela. Tarnowska policja szuka osoby, do której należy portfel z gotówką w środku. Znaleziono go w połowie listopada na ul. Lwowskiej w Tarnowie. Policjantom jak na razie nie udało się ustalić właściciela. Nikt też nie zgłosił zaginięcia pieniędzy. Stąd apel policji o udostępnienie informacji na ten temat.

Tarnowska policja szuka właściciela portfela

Portfel-saszetkę z zawartością pewnej sumy pieniędzy znaleziono 15 listopada na ul. Lwowskiej w Tarnowie. Wewnątrz znajdowała się pewna suma pieniędzy, której policja jak łatwo się domyślić nie podaje. Wiadomo natomiast że wewnątrz portfela był także paragon, wystawiony dzień wcześniej, o godzinie 17.50 w sklepie „Żabka” przy ul. Wałowej 1 w Tarnowie.

- Saszetka z pieniędzmi trafiła do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum przy ul. Narutowicza 6, gdzie czeka na swojego właściciel - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Właściciel lub osoby, które mogą pomóc w sprawie powinny się zgłaszać w komisariacie. Wcześniej trzeba się umówić z prowadzącym czynności w tej sprawie dzielnicowym. Można to zrobić pod numerem telefonu: 604 452 363.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Quiz. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 14
Od stycznia 2022 roku rodzice dostaną kolejny dodatek na dzieci. Co to takiego?
Wypił dwa piwa i pojechał. Mundurowi zareagowali w mgnieniu oka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE