policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0

Brzesko: Jednego dnia WPADŁO dwóch przestępców. Byli POSZUKIWANI listami gończymi

2022-04-28 14:00

Sukces policjantów wydziału kryminalnego brzeskiej komendy. Jednego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich trafił od razu do Zakładu Karnego w Tarnowie, gdzie miał odsiadywać karę. Drugi trafił do policyjnego aresztu w Poznaniu.

Mężczyźni byli poszukiwani listami gończymi

Aż trzy listy gończe wystawił Sąd Rejonowy w Tarnowie za 53-latkiem, który miał trafić do więzienia. Zamiast roku odsiadki uciekł za granicę. Mundurowi ustalili, że mężczyzna ukrywał się na terenie Niemiec. W okresie świątecznym miał wrócić do kraju. Funkcjonariusze namierzyli go na terenie województwa opolskiego. Zatrzymali go pod ustalonym adresem, gdzie miał przebywać. Stamtąd został doprowadzony do Zakładu Karnego w Tarnowie, gdzie odbędzie zasądzone mu kary.

Drugi z zatrzymanych to 27-latek, za którym list gończy wystawiła Prokuratura Rejonowa w Wieluniu. Mężczyzna jest podejrzany o dokonywanie oszustw internetowych. Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie Poznania. O pomoc poprosili kolegów ze stolicy Wielkopolski, którzy zatrzymali 27-latka. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Poznaniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Polska zamkami stoi. Wiecie, gdzie znaleźć te najpiękniejsze?

Pytanie 1 z 10
Zamek widoczny na zdjęciu to jedna z głównych atrakcji:
Zamki w Polsce
Elegancka złodziejka ukradła tulipany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE