Policja

i

Autor: Radio ESKA

Morderstwo w powiecie tarnowskim. Ciało seniora odnalezione na posesji. Zatrzymano domniemanego sprawcę

2022-11-20 15:12

W niedzielę (20 listopada) służby otrzymały zgłoszenie o szokującym zdarzeniu w powiecie tarnowskim. Na jednej z posesji w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wojnicz doszło do zabójstwa. Ustalono, że zamordowany został 86-letni mieszkaniec. Policja zatrzymała na miejscu domniemanego sprawcę.

Morderstwo w powiecie tarnowskim

To niespokojny weekend dla służb w regionie tarnowskim. W niedzielne południe (20 listopada) do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie trafiło zgłoszenie o makabrycznym zdarzeniu na jednej z posesji w miejscowości Wielka Wieś (gm. Wojnicz). Funkcjonariuszy wezwała rodzina starszego mieszkańca, która twierdziła, że mężczyzna został zamordowany.

Na miejscu pojawiło się kilka zastępów policji, a także służby ratownictwa medycznego. Okazało się, że martwy mężczyzna to 86-letni właściciel posesji. Bezpośrednio przy ciele staruszka zastano 43-latka, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy jako domniemany sprawca.

– O godzinie 12:00 otrzymaliśmy informacje o tym, że doszło do aktu zabójstwa 86-letniego mieszkańca Wielkiej Wsi. Podejrzany o ten czyn 43-latek został zatrzymany na miejscu. Na chwilę obecną zbieramy wszelkie dowody i informacje, które będą wykorzystane w postępowaniu przed sądem. Ciało będzie zabezpieczone w zakładzie patomorfologii. Potem będą wykonywane kolejne czynności – relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.

Na ten moment nie są znane motywy zbrodni. Wiadomo jednak, że domniemany sprawca to również mieszkaniec Wielkiej Wsi. Policja nie ujawnia na razie szczegółów zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że służby mają do czynienia z brutalnym morderstwem. Okoliczności ujawni dopiero śledztwo ekipy dochodzeniowej prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Quiz. Andrzejki 2022 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba to:
Wstrząsająca relacja mieszkańca Przewodowa "Boimy się cały czas, że to się powtórzy"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE