Antyszczepionkowiec z kagańcem na twarzy. Straż miejska: to „pajacowanie” [WIDEO]

2021-01-25 11:32 Łukasz Grygiel
Antyszczepionkowiec z kagańcem na twarzy
Autor: Monitoring / Straż Miejska w Tarnowie Sporządzono wniosek o ukaranie do sądu

Antyszepionkowiec z kagańcem na twarzy. To incydent z Tarnowa. Mężczyzna na jednym z osiedli przez megafon nawoływał do ściągnięcia z twarzy maseczek. Dotarliśmy do zgłoszenia na straż miejską.

Straż miejska w Tarnowie zgłoszenie otrzymała od jednej z mieszkanek. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna stoi na chodniku przy ul. Marynarki Wojennej 11 w ręku trzymając megafon. Ma na sobie podkoszulek z napisem: „Typowy niewolnik z kagańcem na gębie, bo tak w telewizji kazali”.

- Gość stoi i przez megafon opowiada ludziom głupoty, żeby się nie szczepili, że rząd kłamie. Jestem w szoku, tym bardziej, że pracuje w służbie zdrowia i wiem ile osób umiera na COVID-19. To jest dla mnie jakaś masakra – mówiła zgłaszająca.

Obok stał drugi mężczyzna, który rejestrował uliczny happening. Tymczasem straż miejska w Tarnowie takie zachowanie nazywa „pajacowaniem”.

- Wobec mężczyzny sporządzono wniosek o ukaranie do sądu za dwa wykroczenia - o używanie sprzętu nagłośnieniowego oraz niezasłanianie ust i nosa – powiedział Radiu Eska Krzysztof Tomasik, komendant strażników.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia po godzinie 9. rano.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!