Ale upał! Basen na Marcince gotowy na otwarcie! Ile kosztuje bilet? [ZDJĘCIA]

2021-06-17 12:12 Łukasz Grygiel

To już pewne! Od piątku 18 czerwca czynna będzie pływalnia letnia pod górą św. Marcina. Obiekt prowadzony przez Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeszedł serię gruntownych napraw. Zobaczcie zdjęcia!

Otwarcie obiektu uzależnione było od uzyskania pozytywnych wyników wody basenowej. Zgodnie z panującymi obostrzeniami limit osób przebywających na obiekcie wynosi 50 % obłożenia czyli 1200 osób.

- Ze względów bezpieczeństwa szatnie zostają wyłączone z użytkowania. Wprowadzono regularną dezynfekcje klamek, drzwi, uchwytów, ławek, poręczy, schodów i powierzchni sanitarnych. Nie wypożyczamy też leżaków. Musieliśmy ograniczyć ilość przebieralni i natrysków - mówi Arkadiusz Marszałek, szef Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Basen letni znajdujący się u podnóża góry św. Marcina w Tarnowie już od wielu lat stanowi dużą atrakcję wypoczynkową.

- W tym roku nowością jest boisko do piłki siatkowej. Na terenie ośrodka znajdują się też niecka rekreacyjna o wymiarach 25m x 25m i głębokości od 0,80m do 1,20m, niecka pływacka o wymiarach 25m x50 m i głębokości od 1,20m do 1,80m oraz dwa brodziki dla małych dzieci, zjeżdżalnia wodna o długości 45 metrów – dodaje Arkadiusz Marszałek.

ILE KOSZTUJĄ BILETY?

  • Zwykły bilet wstępu - 15 zł Zwykły bilet wstępu (po godzinie 16.00) – 8 złotych.
  • Ulgowy bilet wstępu – 10 złotychUlgowy bilet wstępu (po godzinie 16.00) – 7 złotych
  • Bilet z Tarnowską Kartą Miejską Premium lub Tarnowską Kartą Seniora - 9 złotych (normalny) lub 5 złotych (ulgowy).

 Po godzinie 16.00 wejście odpowiednio 4 złote i 3 złote. Limit czasowy przebywania na obiekcie nie obowiązuje.