policja kogut

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

48-latka spod Brzeska sprzedawała w sieci zabawki. Oszukała 65 osób z całej Polski

2023-10-04 12:53

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zatrzymali 48-letnią mieszkankę powiatu brzeskiego, która za pośrednictwem jednej z platform sprzedażowych oferowała zabawki. Jednak zamówiony towar nigdy nie trafił do żadnego z nabywców. Kobieta oszukała w ten sposób 65 osób z całej Polski. Na jej konto wpłynęło prawie 37 tysięcy złotych.

Powiat brzeski. 48-latka sprzedając zabawki w sieci oszukała 65 osób

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą otrzymali zawiadomienie dotyczące sprzedającej na jednej z platform handlowych, która nie wysyła klientom zakupionego towaru. Mundurowym udało się zebrać materiał dowodowy umożliwiający przedstawienie zarzutów oszustwa 48-letniej mieszkance powiatu brzeskiego, czego pokłosiem było skierowanie wobec niej aktu oskarżenia. Nieuczciwa sprzedająca w ubiegłym roku, w ciągu 7 miesięcy, zamieszczała w sieci ogłoszenia, w których oferowała klocki. Po otrzymaniu pieniędzy za zamówiony towar nie wywiązywała się z transakcji. Zakupione przedmioty nigdy nie trafiły do klientów. W dodatku wielokrotnie zwodziła nabywców, że zabawki zostaną do nich wysłane z opóźnieniem.

Kobieta oszukała 65 osób z całej Polski, a straty oszacowano na blisko 37 tysięcy złotych. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Małopolska. Policjanci zatrzymali kolejne osoby związane z gangiem mefedronowym [GALERIA]

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Pruł przez miasto. 265 pkt karnych i dwie kolizje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE