alkohol dziewczyna

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

15-latka leżała pijana w lesie. Impreza urodzinowa nastolatek zakończyła się interwencją policji

2023-01-30 15:01

W środę, 25 stycznia 2023 roku, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu otrzymali informację, że w pobliskim lesie znajduje się potrzebująca natychmiastowej pomocy nastolatka. Mundurowi odnaleźli 15-letnią mieszkankę powiatu myślenickiego leżącą na ziemi i przykrytą kurtkami swoich dwóch rówieśniczek. Okazało się, że przyczyną jej fatalnego samopoczucia jest znaczna ilość wypitego alkoholu.

Impreza urodzinowa 15-latek zakończyła się interwencją policji

W środę, 25 stycznia 2023 roku, po godzinie 18:00, policjanci z Nowego Wiśnicza podjęli interwencję w sprawie potrzebującej pilnej pomocy 15-latki. Dziewczyna leżała w lesie przykryta kurtkami swoich koleżanek. Była w fatalnym stanie, trzęsła się z zimna, a kontakt z nią było mocno utrudniony. Mundurowi natychmiast wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu, udzielili nastolatce doraźnej pomocy. Dzięki temu udało jej się odzyskać świadomość i porozmawiać z policjantami. Okazało się, że podczas imprezy urodzinowej swoich dwóch rówieśniczek wypiła sporą ilość alkoholu, co odbiło się poważnie na stanie jej zdrowia. Mieszkanka powiatu myślenickiego miała w wydychanym powietrzu 1,2 promila alkoholu.

Policjanci ustalili adres domu, w którym odbywało się świętowanie, a następnie udali się tam w celu sprawdzenia, co dzieje się z pozostałymi 15-latkami, mieszkankami Krakowa. Dziewczyny zostały przebadane na trzeźwość. Jedna z nich miała w organizmie 1 promil alkoholu, a druga 0,8 promila. Po przeprowadzeniu koniecznych czynności mieszkanka powiatu myślenickiego została przetransportowana do szpitala, a krakowianki przekazano rodzicom.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu przekazali zgromadzone podczas interwencji materiały do Sądu Rejonowego w Bochni. Wszczęte zostało postępowanie w sprawie o przeciwdziałanie demoralizacji, a śledczy ustalają, skąd nastolatki miały alkohol.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Serialowe nianie. Psychopatki i aniołki – rozpoznasz je po uczynkach?

Pytanie 1 z 10
To ona była nianią Szymka u samotnego Marcina Chodakowskiego. Oczywiście nie chodziło jej wcale o opiekę nad dzieckiem, a o dostanie się bliżej Mostowiaków... Mowa o:
M jak miłość. Opętana Julia wpadnie do siedliska Magdy. Oskarży ją, że odebrała jej Andrzeja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE