TOSIR otwiera obiekty sportowe w Tarnowie! Czy trzeba będzie biegać w maseczce?

i

Autor: Adrian Teliszewski

11 listopada. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienia godziny otwarcia swoich obiektów

2022-11-10 11:27

W dniu Narodowego Święta Niepodległości, w piątek, 11 listopada 2022 roku, obiekty należące do Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą dostępne dla mieszkańców miasta w zmienionych godzinach. Nie wszystkie z nich będą jednak tego dnia otwarte.

11 listopada. Godziny otwarcia obiektów Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

W najbliższy piątek, 11 listopada, w związku z Narodowym Świętem Niepodległości, zmianie ulegną godziny otwarcia obiektów Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Centrum Aktywnego Wypoczynku przy alei Tarnowskich oraz Stadion Sportowy im. Trenera Emila Wzorka przy ulicy Piłsudskiego będą dostępne dla mieszkańców od godziny 8:00 do 16:00. Hala przy ulicy Krupniczej będzie czynna od godziny 9:00 do 23:00, a Park Wodny przy ulicy Piłsudskiego od 8:00 do 22:00 (ostatnie wejście na teren obiektu będzie możliwe o godzinie 21:00).

Natomiast w dniu Narodowego Święta Niepodległości zamknięte będą tereny rekreacyjne przy ulicy Wojska Polskiego, Miejski Dom Sportu przy ulicy Traugutta w Mościcach oraz Centrum Odnowy Biologicznej znajdujące się w Arenie Jaskółka Tarnów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Jakiego członu brakuje w nazwie tej miejscowości? Nie mów, że nie wiesz!

Pytanie 1 z 14
Szklarska...
Ćwiczenia wojskowe Zabytek 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE