Zwycięstwo szczecineckich tenisistów [FOTO]

2020-02-20 10:47

W Szczecinku rozegrano Wojewódzki Halowy Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów. Organizatorem tego sportowego wydarzenia było Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. Zawody rozegrano systemem grupowo-pucharowym.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z Bydgoszczy, Koszalina, Kostrzyna Wielkopolskiego, Gniezna, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Piły, Sopotu, Szczecina, Zielonej Góry oraz Szczecinka. Szczecineccy tenisiści zdobyli większość głównych nagród.

Wśród dziewcząt w grze pojedynczej w meczu finałowym Maria Niemcewicz SKT Promasters Szczecin pokonała Zosię Gacę SzTT Szczecinek. Był to udany rewanż za przegraną w Koszalinie. Trzecie miejsce zajęły Weronika Gnyś i Oliwia Kostrzewińska obie UKS Tenis PRO Koszalin. W grze podwójnej para Zosia Gaca, Maria Niemcewicz pokonały Weronikę Gnyś i Oliwie Kostrzewińską.

Wśród chłopców, w grze pojedynczej w meczu finałowym Mateusz Figiel SzTT Szczecinek po dwugodzinnym boju pokonał Patryka Sarnowskiego „ Dwójka” Zielona Góra. Był to największy mecz turnieju. Trzecie miejsce zajęli Kornel Nowaczewski SKT Centrum Bydgoszcz i Maciej Domaracki NST Gorzów Wielkopolski.

W grze podwójnej w meczu finałowym Mateusz Figiel, Tymek Ignasiak SzTT Szczecinek pokonali Patryka Sarnowskiego i Kornela Nowaczewskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE