Zmiany w szkole muzycznej

2020-02-27 12:27
Szkoła Muzyczna w Szczecinku
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Szczecinecka szkoła zakupiła niedawno nowe instrumenty. Dla uczniów jest to przede wszystkim znakomita możliwość podnoszenia swoich muzycznych umiejętności. A dla słuchaczy gwarancja piękniejszego brzmienia i wspaniałej muzyki podczas koncertów organizowanych w szkole.

Udało się m.in. zakupić saksofony, altówki oraz mały kontrabas. Dyrektor szkoły Agnieszka Orłowska podkreśla, że nadal liczy na to, że klasa kontrabasu będzie się rozwijać. Zakup nowych instrumentów to nie jedyna inwestycja jaką niedawno przeprowadzono w szkole. 

Polecany artykuł:

Uwaga na SMS-owych oszustów

Udało się także przeprowadzić renowację podłóg w dwóch salach rytmiki. Zostały dokupione także specjalne certyfikowane wykładziny.

A już wkrótce zainstalowany będzie także zewnętrzny ekran z podglądem tego co dzieje się aktualnie w auli szkoły. Ma to przede wszystkim poprawić komfort wykonawcom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE