W Połczynie-Zdroju będą rozdawać kwiaty. Data nie jest przypadkowa

2021-02-26 13:14 Paulina Horbatowska–Deciuk
Będą rozdawać róże w Połczynie-Zdroju
Autor: Urząd Miasta Połczyn-Zdrój

W związku z modernizacją Placu 1000-lecia w Połczynie-Zdroju władze miasta postanowiły zamiast wyrzucać róże, które dotąd zdobiły miasto, rozdać je mieszkańcom. Dzięki temu będą mogły one stać się ozdobą w ich ogrodach. Okazja by je bezpłatnie odebrać pojawi się tylko i wyłącznie jednego dnia.

Wybrany na tę akcję dzień nie jest przypadkowy. Władze miasta będą rozdawać kwiaty w Dzień Kobiet.

Okazja by je bezpłatnie odebrać pojawi się tylko i wyłącznie w poniedziałek, 8 marca. A wszyscy chętni otrzymaniem róż z Placu 1000-lecia będą mogli odebrać je w godzinach od 10.00 do 16.00 na terenie spółki Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne (dawny TBS) przy ul. Jana Pawła II 16.

Organizatorzy akcji proszą o zabranie ze sobą własnych pojemników do przetransportowania roślin, może to być karton lub torba. Akcja będzie przeprowadzona z zachowaniem rygoru sanitarnego, dlatego władze miasta proszą osoby, które przyjdą odebrać kwiaty, aby miały ze sobą rękawiczki oraz zasłonięte usta i nos.

Należy również pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Leniwce - mistrzowie oszczędzania energii | ESKA XD - Zwierzenia Eweliny #17