W Drawsku Pomorskim burmistrz spotkał się z dyrektorami szkół

2021-10-14 11:05
Spotkanie w Drawsku Pomorskim
Autor: MŁ

W Dniu Edukacji Narodowej w drawskim ratuszu doszło odo spotkania Burmistrza i dyrektorów szkół. Podczas spotkania wręczono nagrody dla dyrektorów i pracowników szkół.

Spotkanie w ratuszu

14 października w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie Burmistrza Drawska Pomorskiego z dyrektorami szkół i przedszkola oraz nauczycielami, którzy otrzymali nagrody burmistrza. Burmistrz Drawska Pomorskiego złożył również na ręce dyrektorów życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz poprosił o przekazanie ich wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek.

Rozmowy o działaniach

Podczas spotkania omówiono również prowadzone w placówkach działania edukacyjne oraz zakończone działania inwestycyjne. Spotkanie było także okazją do omówienia podjętych w szkołach działań związanych z akcją szczepień i podjęta przez urząd akcją naboru wniosków w ramach rządowego programu przekazywania komputerów dla dzieci byłych pracowników PGR-ów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE