Ratownicy zbierają pieniądze na remont ambulansu. Liczy się każda złotówka [FOTO]

2020-02-04 11:40

Karetka, która należy do szczecineckiej Ochotniczej Grupy Ratowniczej, wymaga pilnego remontu. Właściciel ambulansu najpilniejsze naprawy pokrył z własnych środków finansowych. Nadal jeszcze sporo trzeba zrobić, a pieniędzy na to brakuje. W tym celu utworzono specjalną internetową zbiórkę.

Przypomnijmy, że szczecinecka Ochotnicza Grupa Ratownicza chce wyremontować karetkę, która na co dzień służy ochotnikom w prowadzonych działaniach.

Nie tylko jest ona udostępniana przy okazji organizacji różnych imprez masowych, ale także ratownicy często odwiedzają szczecineckie przedszkola, gdzie prezentują dzieciom, jak wygląda podstawowe wyposażenie takiego samochodu.

Na remont karetki potrzeba około 15 tysięcy złotych. Tyle mniej więcej będzie kosztowało odmowienie auta i oklejenie go specjalnymi odblaskowymi naklejkami. Jeśli udałoby się jednak zebrać większą kwotę, ratownicy zakupią wtedy do niej dodatkowe wyposażenie.

Każdy, kto chciałby wspomóc zbiórkę pieniędzy na remont ambulansu, może zrobić to poprzez wpłatę pieniędzy na zrzutce. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie m.in. na fanpage'u Ochotniczej Grupy Ratowniczej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE