To będzie prawdziwe święto dla wszystkich miłośników tańca

2020-03-03 14:41
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Szczecinku
Autor: Samorządowa Agencja Promocji i Kultury

W Szczecinku rozegrany będzie Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O Memoriał Barbary Krzyżanowskiej - Ksok”. Do naszego miasta ponownie przyjadą najlepsi tancerze z całego kraju.

Najwięcej par zgłosiło się z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Jak zapowiadają organizatorzy, na pewno nie zabraknie miłych tanecznych akcentów i znakomitych par na parkiecie. Tradycyjnie turniej będzie podzielony na kilka bloków tanecznych.

W pierwszym swoje taneczne umiejętności zaprezentują najmłodsi tancerze. W kolejnym bloku tanecznym zatańczą pary klasy E, a w następnym klasy D. Na zakończenie o medale walczyć będą tancerze klas C i B powyżej 15 lat.

Przypomnijmy – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O Memoriał Barbary Krzyżanowskiej – Ksok” już w najbliższą niedzielę w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Krakowskiej 1. Pierwszy blok taneczny startuje o godzinie 11:00.

Polecany artykuł:

Koncert gitarowy w Świdwinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE