Szkołę w Mielenku Drawskim odwiedzili żołnierze US Army

2021-10-05 15:17
Integracja z uczniami
Autor: MŁ

Żołnierze US Army odwiedzili szkołę w Mielenku Drawskim. To element integracji żołnierzy z mieszkańcami żyjącymi na obrzeżach poligonu drawskiego.

Nie tylko integracja, ale i nauka 

O tym, że można uczyć się języków zawsze i wszędzie, przekonali się nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej w Mielenku Drawskim, ale również grupa żołnierzy amerykańskich. Tym przyjemniej, gdy można uczyć się na świeżym powietrzu. Kto jeszcze nie „złapał bakcyla” lub nie miał motywacji do nauki języka angielskiego, z całą pewnością nabrał chęci po spotkaniu integracyjnym, które odbyło się na boisku szkolnym w Mielenku.

Wspólna zabawa na boisku

Wspólne gry i zabawy sportowe, aktywności językowe, a także rozmowy przy ognisku dały uczestnikom mnóstwo radości i motywacji. Przygotowany przez rodziców uczniów klasy siódmej poczęstunek był wisienką na torcie całego wydarzenia. Nauka przez zabawę to hasło znane nie od dziś. Zajęcia takie jak te udowadniają jego prawdziwość oraz skuteczność. Można się dobrze bawić i uczyć jednocześnie, co było widać i słychać na szkolnym boisku w Mielenku Drawskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE