Szczecinek

i

Autor: fot. Krzysztof Kowalczyk

Szczecinek ma szansę na tytuł "Świetlnej Stolicy Polski"!

2020-12-21 8:00

Ruszyła XII edycja Świeć się z Energą. Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytuły, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Szczecinka pora ruszyć do „walki” o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Szczecinek!

Można już chyba powiedzieć, że w tym mieście wszyscy są gotowi do świąt i… walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, plebiscytu którego sponsorem i patronem jest Energa. W Szczecinku jest kolorowo i magicznie – i to bez żadnych wątpliwości. Blask świątecznych dekoracji umila przechodnią spacer po Placu Wolności. A każdy kto tylko chciałby uwiecznić klimat tych świąt to przed Ratuszem znajduje się napis: „I love Szczecinek” gdzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To pokazuje, że dla tego miasta atmosfera świąt ma ogromne znaczenie. Dlatego tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” powinien trafić właśnie do Szczecinka. Głosujmy >>tutaj<<

Do walki o tytuł stają też cztery inne miasta: Bobolice, Drawsko Pomorskie, Świnoujście i Szczecin. A dzięki temu, że każdy z nas tak naprawdę może zgłosić swoje miasto do konkursu to ta lista stale wzrasta. Bo zasady zgłoszenia są naprawdę proste, wystarczy zrobić zdjęcie, które pokazuje magię świątecznych iluminacji i wysłać je poprzez formularz zgłoszeniowy. Jeśli zgłoszenie wysyła instytucja miejska zdjęcie lub zdjęcia wraz z krótkim opisem należy wysłać na adres: plebiscyt@se.pl. Natomiast, jeśli zgłoszenia dokonuje uczestnika Konkursu Fotograficznego „Świeć Się” to wystarczy dodać zdjęcie poprzez formularz zgłoszeniowy w kategorii Moje Miasto (poniżej więcej o konkursie). Śpieszcie się jednak, bo zgłoszenia do Plebiscytu można wysyłać do 7 stycznia 2021 roku włącznie.

Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200.000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt.

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<.

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

Świeć się z Energą

i

Autor: mat. prasowy Link: https://swiecsie.se.pl/

Akcja Partnerska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE