Szczecinecka komunikacja miejska nie boi się koronawirusa

2020-03-03 11:20
Komunikacja regularnie dezynfekuje autobusy
Autor: Paweł Zastawny

Autobusy w Szczecinku są bezpieczne dla mieszkańców


Autobusy wożące mieszkańców Szczecinka są odkażane codziennie. I to przy użyciu środków dezynfekujących . Procedura ta jest powtarzana przy każdym zjechaniu autobusu do zajezdni . Jak zapewnił nas Tomasz Merk Prezes Szczecineckiej Komunikacji Miejskiej . „Autobusy są sprzątane bardzo dokładnie a w szczególności dezynfekowane są poręcze i inne miejsca najczęściej dotykane przez pasażerów”. Częste dezynfekowanie autobusów prowadzone było przez komunikacje miejską jeszcze przed zagrożeniem związanym z koronawirusem.

Komunikacja Miejska kontaktowała się również ze szczecineckim sanepidem, w celu sprawdzenia czy wydane zostały jakieś specjalne procedury związane z dezynfekcją pojazdów komunikacji miejskiej . Jak na razie w Polsce nie wprowadzono takich procedur. Jeśli zostaną wprowadzone szczecinecka komunikacja natychmiast się do nich dostosuje. Szczecineckie autobusy cieszą się ogromną popularnością mieszkańców naszego miast ponieważ są darmowe . Codziennie korzysta z nich po kilka tysięcy osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE