Samochód wjechał w stację paliw

i

Autor: MŁ

Samochód zdemolował stację paliw

2023-03-01 6:52

W Drawsku Pomorskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym wjechało do budynku stacji paliw.

Minionej nocy doszło do niebezpiecznego zdarzenia na stacji paliw  w Drawsku Pomorskim. Do budynku stacji wjechał rozpędzony samochód. Pojazd uderzył w stojące wewnątrz regały i znajdujący się tam towar. Samochód zatrzymał się w końcowej części pomieszczenia niszcząc po drodze wyposażenie sali ekspozycyjnej. Kierujący pojazdem po zdarzeniu opuścił pojazd. W chwilę po zdarzeniu na miejsce przyjechali policjanci z KPP w Drawsku Pomorskim, którzy zauważyli nietypową sytuację na stacji paliw.

Kierowca samochodu został zatrzymany przez policjantów. Na miejsce wezwano  ratowników medycznych i strażaków z JRG PSP w Drawsku Pomorskim. Ratownicy medyczni udzielili pomocy jednej osobie, pracownikowi stacji, który w wyniku tego zdarzenia odniósł obrażenia. Na miejsce wezwano również policyjnego technika. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE