Remont sali baletowej w Złocienieckim Ośrodku Kultury. Powstała sala muzyczna [WIDEO]

2021-02-18 10:45 Marcin Łukasz
Remont sali w ZOK
Autor: Marcin Łukasz

Pracownicy Złocienieckiego Ośrodka Kultury wykonali remont jednej z sal. Sala baletowa zmieniła się w salę muzyczną. Będzie można organizować kameralne koncerty i nagrywać utwory muzyczne.

Od pomysłu do realizacji 

Pracownicy Złocienieckiego Ośrodka Kultury w czasie trwającej pandemii musieli zmienić system swojej pracy. Część obowiązków realizują w ramach spotkań online i prowadzenia warsztatów. Dużo czasu poświęcają również na realizację prac na które wcześniej nie było czasu. Dotyczy to szczególnie zadań wewnątrz budynku. Jednym z takich zadań była modernizacja sali baletowej. Pracownicy wykonali remont od początku do końca we własnym zakresie. 

Sala zmieniła swoje przeinaczenie

Wcześniejsza sala baletowa zmieniła swoje przeznaczanie. Remont obejmował wygłuszenie sali, powieszenie materiałów dźwiękochłonnych na ścianach, czy modernizację systemu nagłośnienia. Wybudowano również małą scenę na której będzie można realizować koncerty. Wnętrze zarówno kolorystycznie jak i estetycznie przygotowano pod kątem organizacji małych wydarzeń. W tym pomieszczeniu będzie można również nagrywać utwory muzyczne.  

Remont sali w Złocienieckim Ośrodku Kultury