Pasjonaci motoryzacji remontują swoje pojazdy - tym razem planują jechać do Turcji [WIDEO]

2021-01-27 12:23 ML
Remont samochodów - pasjonaci z Drawska Pomorskiego
Autor: Marcin Łukasz

Pasjonaci motoryzacji z Drawska Pomorskiego skupieni w grupie "Złombol Team - Niesponsorowani" pracują nad remontem zabytkowego Żuka. Po raz kolejny remontują ten samochód, który przebył już setki tysięcy kilometrów po drogach Europy. Tym razem planem grupy jest wyjazd do Turcji

W garażu mają zabytkowe samochody - remontują każdy

Grupa pasjonatów motoryzacji z Zagozdu w pobliżu Drawska Pomorskiego rozwija swoją motoryzacyjną pasję. Wyszukują zabytkowe samochody, które następnie kupują i remontują we własnym zakresie. W chwili obecnej trwają prace modernizacyjne nad zabytkowym Żukiem, który ma za sobą przejechane tysiące kilometrów. Wspólnie z drawskim pasjonatami motoryzacji był uczestnikiem wielu wypraw w ramach charytatywnego rajdu ,,Złombol". Wszystkie części samochodu zostały zdemontowane, a w szczególności silnik, który nie przetrwał ostatnich podróży. Samochód otrzyma nową jednostkę napędową. 

Kolejny rajd przed nimi 

Jeśli sytuacja związana z koronawirusem pozwoli to grupa wyjedzie na kolejny rajd. Ich celem jest podróż do Turcji. W najbliższym czasie zarówno elementy mechaniczne zabytkowego pojazdu jak i jego wnętrze zostaną całkowicie zmodernizowane. Oprócz Zuka w garażu drawskich pasjonatów jest motorynka oraz Polski Fiat 125. Wszystkie pojazdy maja za sobą bogata historię. Mechanicy z Drawska Pomorskiego dają im drugie życie. 

Pasjonaci motoryzacji z Drawska Pomorskiego szykują zabytkowego Żuka do kolejnej podróży

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!