Otwarcie lokalu w Drawsku Pomorskim. Sanepid i policja byli pierwszymi gośćmi [WIDEO]

2021-01-19 8:22
Auto Bar Drawsko
Autor: Marcin Łukasz

Właściciel jednego z lokali gastronomicznych w Drawsku Pomorskim udostępnił dla gości jedną salę. Pierwszymi gośćmi byli przedstawiciele sanepidu i policji, którzy przeprowadzili kontrolę. Właściciel lokalu wycofał się ze swojej decyzji.

Jacek Baliński, właściciel jednego z punktów gastronomicznych w Drawsku Pomorskim, od kilku dni zapowiadał udostępnienie lokalu dla gości, którzy chcieliby w jego wnętrzu zjeść posiłek. Swoja decyzję ogłosił w mediach społecznościowych. Otwarcie w ramach akcji #otwieraMy zaplanował na poniedziałek (18 stycznia). Zgodnie z zapowiedzią lokal zaczął działać w normalnym trybie. 

Sanepid i policja pierwszymi gośćmi po otwarciu lokalu w Drawsku Pomorskim

Tuż po otwarciu lokal odwiedzili pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Drawska Pomorskiego oraz miejscowi policjanci. Przeprowadzono kontrolę. Pracownicy sanepidu sugerowali, że w przypadku, kiedy właściciel nadal będzie chciał prowadzić działalność z możliwością obsługi gości, to może zostać nałożona kara w wysokości 30 tys. zł. W związku z takimi informacjami właściciel podjął decyzję o niekontynuowaniu swojej akcji. Lokal wrócił do serwowania dań na wynos.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl !

Otwarcie baru w Drawsku Pomorskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE